Згадати все. Агропарк “Кукулабия” 2016

Згадати все. Агропарк “Кукулабия” 2016

Минулого літа “Кукулабія” порадувала майже п’ятнадцять тисяч дітей України! Пропонуємо пригадати як це було, трохи поностальгувати, щоб зарядитися енергією для відкриття нового сезону.

Я знаю що ти робив минулого літа

Минулого року перший в Україні агропарк став справжньою сенсацією та рекордсменом книги рекордів, як найбільший лабіринт із кукурудзи в країні.

Церемонію відкриття відвідало близько двох тисяч гостей. Вони побачили заплутані стежки між рядами кукурудзи та розгадали ребус. Як ми і розраховували, всіх приємно здивував малюнок лабіринту.  Лабіринт мав вигляд Великого Герба України з надписом "Єдина Країна!".

Що було цікавого

Спочатку до “Кукулабії” завітали герої улюблених мультфільмів на фестиваль великих ляльок. Багато улюблених мультиплікаційних героїв зустрічали дітей та влаштували великий концерт. Це були чудові вихідні з конкурсами, загадками, танцями та майстер-класами.

А хто пам’ятає легендарні кавунові пригоди? Коли відвідувачі рискали між рядами лабіринту в пошуках кавуна. Кожні дві години у лабіринті з’являвся новий кавун. А після пошуків гості змагалися за перше місце в конкурсі “Поїдання кавуна на швидкість”. Самий веселий та солодкий конкурс агропарку.

З посмішкою згадується сімейне диско та танцювальний марафон. Це була незабутня танцювальна подорож усіма континентами світу. Хореографи професіонали навчили гостей відомим танцювальним ритмам, а найкращі учасники отримали призи! Цілі вихідні сім’ї танцювали іспанські, африканські, латиноамериканські та індійскі танці, а найбільший запал ми відчули під час гопаку.

Душею агропарку “Кукулабія” стали вихідні з повітряними зміями. У ті вихідні небо над агропарком було різнокольорове, адже родини запускали розфарбованих власноруч повітряних зміїв різних форм та кольорів.

“Кукулабія” - це наймасштабніше свято сільськогосподарського життя, що вириває зі спекотного міста і переносить на справжнє українське поле, заповнене розвагами на будь який смак. Кожні вихідні та свята на Вас та Вашу родину чекатимуть тематичні розваги, конкурси, майстер-класи від партнерів “Кукулабії”.

Розробка та підтримка сайту:
RUNSITE