Кукурудза від Pioneer

Кукурудза від Pioneer

У цій новині ви дізнаєтесь цікаві факти про кукурудзу, її історію та корисні властивості. Ми не могли не написати про це, адже саме вона королева нашого агропарку розваг “Кукулабія”.

Наш улюблений лабіринт вирізаний саме в кукурудзяному полі. Тепер він ще більшого розміру, засіяно 45 тис. м2 площі. І все це стало можливим завдяки нашим друзям компанії DuPont Pioneer.

Кукурудза - теплолюбна, світлолюбна, посухостійка однорічна рослина, що потрапило до нас з Америки. Саме звідти кукурудзу першим в Європу завіз Христофор Колумб. Тоді іспанці називали кукурудзу маїсом, тому що саме так на мові американських індіанців звучала назва злаку. Спочатку маїс почали розводити в садових двориках і тільки пізніше було відкрито, що кукурудзу можна ще й їсти.  

Кукурудза вважається одним з найбільш корисних для людини продуктів. Тільки гляньте на цей список таких необхідних людині вітамінів:

  • Кукурудза - основне джерело вітаміну К;
  • високий вміст вітаміну Е;
  • наявність вітамінів групи В;
  • вітамін С;
  • вітамін D.

Всі вони нам конче необхідні для злагодженої роботи серцево-судинної системи, для боротьби з передчасним старінням, а також як профілактичний засіб від безсоння і депресії. Ще одна перевага кукурудзи – містить вітамін D, що робить кістки міцними, залізо для гарного кольору шкіри і правильного складу крові, калій і магній захищає серце і благотворно впливають на обмін речовин.

Білосніжні, міцні і здорові зуби переважної більшості латиноамериканців - це результат традиційного вживання в їжу кукурудзи, багатої кальцієм рослинного походження.

Дієтологи цінують кукурудзу через наявність в ній компонентів, здатних виводити з організму надлишки шкідливого холестерину. Крім того, кукурудзяна олія в нерафінованій вигляді знижує апетит і використовується в багатьох дієтах для схуднення.

Цього року дуже багато кукурудзи Ви знайдете в агропарку розваг “Кукулабія”. Приходьте та розважайтесь з близькими, спробуйте смачну та корисну їжу разом з нами!

Розробка та підтримка сайту:
RUNSITE