Агропарк розваг "Кукулабія"

Агропарк розваг "Кукулабія"

В цій новині ми розкажемо які розваги пропонує агропарк “Кукулабія”, і чому дітям тут так подобається. Організатори парку часто називають “Кукулабію” унікальним місцем, але чому? Варто прочитати до кінця, щоб зрозуміти.

Квест у лабіринті

Головна особливість Агропарку «Кукулабія» - дизайнерський лабіринт, вирізаний в кукурудзяному полі. Тепер він ще більшого розміру, засіяно 45 тис. м2 площі.

Але не все так просто! Щоб зробити прогулянку лабіринтом ще веселішою, наша команда попрацювала над створенням цікавого квесту. Розгадайте складні загадки та ребуси, беріть участь в міні конкурсах та подорожуйте лабіринтом, дізнаючись цікаві факти про Україну завдяки тематичній грі.

Веселі змагання

Подаруйте своїм дітям казкові та активні вихідні. Щотижня в Агропарку розваг “Кукулабія” нова програма активностей для дітей та дорослих. Наші ігри та квести вигідно виділяються на тлі звичайних свят, адже вони тематичні та з родзинкою. Цього літа українські родини вже бігали лабіринтом у пошуках кавуна, шукали золоті монети на швидкість, ловили живу кукурудзу та змагалися у конкурсі з поїдання попкорну.

Атракціони

На території парку розміщуються більше 20 локацій. Найулюбленіші місця батьків - це фуд-корт, тіньові зони відпочинку, галявина з пуфами та гамаки для відпочинку. Малюків же більше приваблюють активні атракціони, яких у парку переважна більшість. Серед них:

  • Батут, з якого просто неможливо витягти свою дитину, дня не вистачить настрибатися;
  • Солом’яна гірка, на якій аніматори з дітьми грають у “короля гори”;
  • Дитячий більярд, де потрібно закинути м’яч у лунку ногою;
  • Твістер на траві для всієї родини;
  • Волейбол;
  • Дитячий скалодром;
  • Аквагрим та зона малювання.

Для допитливих малюків створено спеціальну наукову зону “Шалена фізика”. Аніматори-фізики допоможуть вивчити як механічна енергія перетворюється на електричну за допомогою велосипеду-генератору, а на прикладі інструменту «пляшкофон» діти пізнають закон коливання. “Пляшкофон” пояснить утворення звуків у природі та вкаже на їх різновиди.

Спокій та відпочинок на свіжому повітрі

Активний відпочинок на природі у Києві, задля якого не доведеться виїжджати за межі міста, — хіба це не мрія мешканців мегаполісу? Приходьте до “Кукулабії”, щоб в повній мірі насолодитися єднанням з природою, помилуватися красою лабіринту, вдихнути на повні груди свіжого повітря та полежати на сіні.

Красу лабіринту не передати словами. Прогулянка ним діє як заспокійливий засіб. Тільки в “Кукулабії” можна втекти від проблем та максимально насолодитися вихідними.

Агропарк “Кукулабія” – це те місце, яке варто відвідати з близькими людьми. Неймовірні враження та задоволення гарантоване організаторами!

Розробка та підтримка сайту:
RUNSITE